INFORMACJE O TWOIM POWIECIE

Aktualności

KLĘSKA BŁĘKITNYCH W SIANOWIE UKS VICTORIA SP2-BŁĘKITNI STARGARD 15:0(6:0)

01.01.1970 | Dodał: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa. Sianowianki miały sporą przewagę ale do 23 minuty nie mogły strzelić bramki. Błękitne broniły się  skutecznie całą drużyną. Dopiero w 23 minucie Izabela Pawłowska dobiła wyplutą przez bramkarkę piłkę i worek się rozwiązał. Od tej bramki sianowianki już niepodzielnie rządziły na boisku. W 27 minucie na 2:0 podwyższa Dorota Kornacka. W 35 minucie Izabela Pawłowska wykorzystuje błąd bramkarki i robi się 3:0. W 37 minucie daje o sobie znać Malwina Grzelak i 4:0.  W 38 minucie ponownie Grzelak i 5:0. Sianowianki dalej atakują i Pawłowska w 39 minucie ustala wynik do przerwy na 6:0. Tuż po przerwie daje o sobie znać Wiktoria Kaszyńska i z 25 metrów zdobywa 7 bramkę. W 48 minucie piękna akcja Grzelak prawą stroną i z bliska 8 bramkę strzela Pawłowska. W 50 minucie Malwina Grzelak popisuje się solową akcją i z bliska strzela 9 bramkę. W 51 minucie kapitalną bramkę z 25 metrów strzela Marta Krakowska. Stan meczu 10:0. Pomimo strzelenia 10 bramek sianowianki dalej atakują  i w 55 minucie strzałem z dystansu Marta Krakowska uzyskuje 11 bramkę. 12 bramka to znów zasługa Marty Krakowskiej i jej pięknego strzału z 29 metrów w 64 minucie. W 68 minucie znów przypomina o sobie Izabela Pawłowska ,która z bliska wykańcza piękną centrę koleżanki z zespołu i  13:0.  W 69 minucie kapitalne rozegranie dwójkowe pary Krakowska –Grzelak i ta ostatnia strzela 14 gola. W 74 minucie z 30 metrów na strzał decyduje się Dorota Kornacka i piłka ląduje w siatce Błękitnych i mecz kończy się rezultatem 15:0. Wynik spotkania mógł być jeszcze o wiele wyższy bo wielokrotnie piłka obijała słupki i poprzeczkę. W opinii trenerów Jędrzeja Bieleckiego , Mariana Kuny i kierownika zespołu Jacentego Życińskiego był to  bardzo dobry mecz Victorii SP 2. Sianowianki uzyskały aż 15 bramek i były zdecydowanie lepsze od swoich przeciwniczek. Pomimo wysokiej przegranej trzeba pochwalić dziewczyny ze Stargardu za ambitną grę do końca spotkania. Nasz zespół oparty jest na wielu bardzo młodych ale już świetnie grających zawodniczkach a do nich doszło kilka rutynowanych zawodniczek , wychowanek naszego klubu. Wszystkie dziewczyny zagrały bardzo dobry mecz i cieszy nas fakt ,że aż 5 zawodniczek strzelało bramki w tym 3  hattricki: Izabela Pawłowska , Marta Krakowska i Malwina Grzelak. Następny mecz sianowianki rozegrają 27 września 2017 r. o godz.13.00  w Sianowie z MKS Olimpia II Szczecin grająca w II lidze kobiet i będzie to mecz finałowy Pucharu Polski Kobiet na poziomie województwa zachodniopomorskiego.

W ekipie Victorii SP 2 Sianów wystąpiły: Alicja Wojciechowska(41 Oktawia Kaszewska), Dagmara Petrus, Karolina Struszczyk, Wiktoria Robakowska, Karolina Kawałek(41 Karolina Wieczorek), Weronika Placek (11 Dorota Kornacka), Wiktoria Mąka(55 Wiktoria Ostróżka), Wiktoria Kaszyńska(66 Oliwia Żywanowska), Izabela Pawłowska, Marta Krakowska i Malwina Grzelak.